Oferta dla firm i organizacji

„Im jaśniej wypowiadamy, na jaką odpowiedź czekamy, tym szybciej konflikt zmierza w stronę rozwiązania.”

nasze rozwiązania

Diagnoza organizacji

Diagnozę organizacji prowadzimy w oparciu o narzędzie – 5 poziomów logicznych.

To narzędzie, pozwala dokonać diagnozy procesów psychologicznych, zespołowych i strategicznych hamujących lub wspierających wydajność w organizacji.

Interwencje i regulacje

Interwencje i regulacje to wsparcie w procesie zmiany w organizacji i wsparcie w sytuacji kryzysu jak również zapobieganie powstawaniu kryzysów.

Podczas planowania interwencji i regulacji korzystamy z narzędzi Analizy Transakcyjnej, Porozumienia bez Przemocy i Kręgów Naprawczych.

Kręgi naprawcze

Kręgi Naprawcze są jednym ze sposobów realizacji Sprawiedliwości Naprawczej. Czyli można powiedzieć, że głównymi celami są odbudowanie relacji i zadośćuczynienie doznanej krzywdzie.

Kręgi Naprawcze, można, a nawet warto wprowadzić jako część systemu rozwiązywania konfliktów. 

O naszej ofercie

Nasza oferta jest skierowana dla wszystkich firm które potrzebują pomocy w sytuacjach kryzysowych lub posiadają konflikty. Staramy się poprawiać jakoś komunikacji między pracownikami i dzięki temu zwiększać ich produktywność i zadowolenie z wykonywanej pracy.

Korzystamy z:

  • Porozumienia bez przemocy
  • Analizy transakcyjnej
  • Mindfulness

Specjalizujemy się w:

  • Wsprariu w sytuacjach kryzysowych
  • Rozwiązywaniu konfliktów
  • Przeprowadzaniu organizacji przez zmianę

Nasze trenerki

10 lat doświadczenia w rozwiązywaniu konfliktów

Aleksandra Gołaszewska

Aleksandra Gołaszewska

Trenerka

Z wykształcenia psycholog. Na co dzień propaguje metodę Porozumienia bez Przemocy. Jest akredytowanym facylitatorem programu Esencje Kobiecości i Męskości. W 2009 roku stworzyła i od tego czasu opiekuje się stroną www.nvc.info.pl . Pracowała jako terapeuta w szkole oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w świetlicy dla dzieci i młodzieży. Jest zaangażowana w praktykę i propagowanie metody Kręgów Naprawczych.

Magdalena Wegner

Magdalena Wegner

Trenerka

Właścicielka Wyspy Zmian, certyfikowana trenerka NVC, mediatorka, socjoterapeutka. Wspiera nauczycieli i rodziców na drodze poznawania języka Porozumienia bez Przemocy. Fanka edukacji wolnościowej i wprowadzania podejścia partnerskiego do szkół i przedszkoli systemowych. Pracuje jako mentorka w Wolnej Szkole Harmonia.  Prowadzi zajęcia dla dzieci, pomagające w radzeniu sobie z konfliktami, uczące komunikacji poprzez zabawę, gry i ćwiczenia. Kształci się w nurcie Analizy Transakcyjnej – jest w trakcie 4 letnich szkoleń certyfikacyjnych w dwóch obszarach: edukacji i organizacji
Mama dwójki dorosłych już dzieci. Miłośniczka podróży oraz uprawiania warzyw i owoców w ekologiczny, zgodny z naturą sposób.

Katarzyna Barańska

Katarzyna Barańska

Trenerka

Psychoterapeutka Gestat w trakcie certyfikacji. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, roczne szkolenie z Pomocy Psychologicznej oraz nauki społeczne na ISNS UW. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą oraz parami. Prowadziła warsztaty w placówkach edukacyjnych, zarówno dla kadry pedagogicznej jak i dla dzieci. Ma doświadczenie także w szkoleniach psychologicznych dla dużych firm ( radzenie sobie ze stresem, emocje w pracy etc.). Na co dzień pracuje w przedszkolu jak psychoterapeuta, wspierając kadrę i dzieci w codziennych wyzwaniach oraz w szkole alternatywnej, prowadzi także gabinet prywatny. 

Skontaktuj się z nami

„Nie da się dobrze zadbać o siebie, nie interesując się potrzebami innych”

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najważniejsze informacje o naszych nowych projektach i twórz przyszłość NVC z nami

Napisz do nas

magda@wyspa-zmian.pl

Zadzwoń do nas

+48 501 069 114