Dla Klientów indywidualnych

Empatia to bycie przy kimś i jego uczuciach. To nie znaczy, że odczuwamy to samo, co ona. To znaczy, że obdarzamy ją swoją pełną uwagą i obecnością.” ~ Marshall B. Rosenberg

nasza oferta

Sesje Indywidualne

  • Nauka, poznawanie i ćwiczenie NVC

  • Konsultacje dla rodziców – jak pomóc sobie i jak pomóc dziecku

  • Dla par – Jak budować związek oparty na szacunku, empatii i porozumieniu?

  • Sesje empatii

  • Wsparcie w podjęciu trudnych decyzji

  • Wsparcie w trudnych życiowych sytuacjach

Mediacje

Mediacje prowadzone są wg modelu mediacji opartego na Porozumieniu bez Przemocy (NVC).

Mediator, pozostając bezstronnym, wspiera strony we wzajemnym usłyszeniu tego, co dla stron jest najważniejsze. Pomaga również znaleźć rozwiązania, które będą satysfakcjonujące dla obu stron.

Ważne jest dotarcie do potrzeb obu stron i ich wzajemne usłyszenie się.

Kręgi naprawcze

Kręgi Naprawcze są jednym ze sposobów realizacji Sprawiedliwości Naprawczej. Można powiedzieć, że ich głównymi celami są odbudowanie relacji i zadośćuczynienie doznanej krzywdzie.

Kręgi Naprawcze można, a nawet warto, wprowadzić jako część systemu rozwiązywania konfliktów. 

Cena zależy od indywidualnego przypadku

Nasze trenerki

10 lat doświadczenia w rozwiązywaniu konfliktów

Aleksandra Gołaszewska

Aleksandra Gołaszewska

Trenerka

Z wykształcenia psycholog. Na co dzień propaguje metodę Porozumienia bez Przemocy. Jest akredytowanym facylitatorem programu Esencje Kobiecości i Męskości. W 2009 roku stworzyła i od tego czasu opiekuje się stroną www.nvc.info.pl . Pracowała jako terapeuta w szkole oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w świetlicy dla dzieci i młodzieży. Jest zaangażowana w praktykę i propagowanie metody Kręgów Naprawczych.

Magdalena Wegner

Magdalena Wegner

Trenerka

Właścicielka Wyspy Zmian, certyfikowana trenerka NVC, mediatorka, socjoterapeutka. Wspiera nauczycieli i rodziców na drodze poznawania języka Porozumienia bez Przemocy. Fanka edukacji wolnościowej i wprowadzania podejścia partnerskiego do szkół i przedszkoli systemowych. Pracuje jako mentorka w Wolnej Szkole Harmonia.  Prowadzi zajęcia dla dzieci, pomagające w radzeniu sobie z konfliktami, uczące komunikacji poprzez zabawę, gry i ćwiczenia. Kształci się w nurcie Analizy Transakcyjnej – jest w trakcie 4 letnich szkoleń certyfikacyjnych w dwóch obszarach: edukacji i organizacji
Mama dwójki dorosłych już dzieci. Miłośniczka podróży oraz uprawiania warzyw i owoców w ekologiczny, zgodny z naturą sposób.

Katarzyna Barańska

Katarzyna Barańska

Trenerka

Psychoterapeutka Gestat w trakcie certyfikacji. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, roczne szkolenie z Pomocy Psychologicznej oraz nauki społeczne na ISNS UW. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą oraz parami. Prowadziła warsztaty w placówkach edukacyjnych, zarówno dla kadry pedagogicznej jak i dla dzieci. Ma doświadczenie także w szkoleniach psychologicznych dla dużych firm ( radzenie sobie ze stresem, emocje w pracy etc.). Na co dzień pracuje w przedszkolu jak psychoterapeuta, wspierając kadrę i dzieci w codziennych wyzwaniach oraz w szkole alternatywnej, prowadzi także gabinet prywatny. 

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najważniejsze informacje o naszych nowych projektach i twórz przyszłość NVC z nami

Napisz do nas

magda@wyspa-zmian.pl

Zadzwoń do nas

+48 501 069 114