Dla szkół i przedszkoli

Jeśli sprawisz, że dziecko pożałuje, iż czegoś nie zrobiło, to ono wkrótce sprawi, że ty też będziesz żałował. Będziesz żałował, iż ono pożałowało, ze czegoś nie zrobiło. Przemoc zawsze rodzi przemoc.” ~ Marshall B. Rosenberg

Nasza oferta

Szkolenia dla rad pedagogicznych

Prowadzimy warsztaty i szkolenia dla rad pedagogicznych.

Szkolimy m.in. z Porozumienia bez Przemocy i Analizy Transakcyjnej.

Zajmujemy się: konfliktami, pracą z uczniem trudnym, komunikacją z rodzicami, motywowanie uczniów.

Konsultacje

Zakładasz nową placówkę?

A może jesteś w trakcie zmian?

Może w Twojej pracy pojawiły się wyzwania, których zupełnie się nie spodziewałaś/eś?

Zamiast mozolnie szukać nowych rozwiązań, umów się na konsultację.

Zajęcia dla dzieci

Uczymy Empatii przez zabawę.

Warsztaty dla przedszkolaków, dzieci z klas I-III i dla młodzieży.

To ważne, aby już od najmłodszych lat uczyć dzieci komunikacji i wspierać je w rozwoju.

Nasze trenerki

10 lat doświadczenia w rozwiązywaniu konfliktów

Aleksandra Gołaszewska

Aleksandra Gołaszewska

Trenerka

Z wykształcenia psycholog. Na co dzień propaguje metodę Porozumienia bez Przemocy. Jest akredytowanym facylitatorem programu Esencje Kobiecości i Męskości. W 2009 roku stworzyła i od tego czasu opiekuje się stroną www.nvc.info.pl . Pracowała jako terapeuta w szkole oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w świetlicy dla dzieci i młodzieży. Jest zaangażowana w praktykę i propagowanie metody Kręgów Naprawczych.

Magdalena Wegner

Magdalena Wegner

Trenerka

Właścicielka Wyspy Zmian, certyfikowana trenerka NVC, mediatorka, socjoterapeutka. Wspiera nauczycieli i rodziców na drodze poznawania języka Porozumienia bez Przemocy. Fanka edukacji wolnościowej i wprowadzania podejścia partnerskiego do szkół i przedszkoli systemowych. Pracuje jako mentorka w Wolnej Szkole Harmonia.  Prowadzi zajęcia dla dzieci, pomagające w radzeniu sobie z konfliktami, uczące komunikacji poprzez zabawę, gry i ćwiczenia. Kształci się w nurcie Analizy Transakcyjnej – jest w trakcie 4 letnich szkoleń certyfikacyjnych w dwóch obszarach: edukacji i organizacji
Mama dwójki dorosłych już dzieci. Miłośniczka podróży oraz uprawiania warzyw i owoców w ekologiczny, zgodny z naturą sposób.

Katarzyna Barańska

Katarzyna Barańska

Trenerka

Psychoterapeutka Gestat w trakcie certyfikacji. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, roczne szkolenie z Pomocy Psychologicznej oraz nauki społeczne na ISNS UW. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą oraz parami. Prowadziła warsztaty w placówkach edukacyjnych, zarówno dla kadry pedagogicznej jak i dla dzieci. Ma doświadczenie także w szkoleniach psychologicznych dla dużych firm ( radzenie sobie ze stresem, emocje w pracy etc.). Na co dzień pracuje w przedszkolu jak psychoterapeuta, wspierając kadrę i dzieci w codziennych wyzwaniach oraz w szkole alternatywnej, prowadzi także gabinet prywatny. 

Skontaktuj się z nami

„Nie da się dobrze zadbać o siebie, nie interesując się potrzebami innych”

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najważniejsze informacje o naszych nowych projektach i twórz przyszłość NVC z nami

Napisz do nas

magda@wyspa-zmian.pl

Zadzwoń do nas

+48 501 069 114