Mindfulness – kurs witaminowy czy przeciwbólowy?

Spotkanie informacyjne, jak uważność może wpłynąć na Twoje życie

Bezpłatny webinar 

23.01.2023 godz. 20.00-21.00 – Online Zoom

Jeśli jesteś ciekawa/y czym jest uważność i czy kurs uważności jest dla Ciebie to zapraszamy. Czasem w życiu potrzebujemy środków przeciwbólowych, a czasem warto wzmocnić się witaminami – czym więc jest uważność? Czy może być witaminą, a może tabletką przeciwbólową?

Podczas tego spotkania:

✔️ dowiesz się czym jest uważność i co wynika z badań

✔️ doświadczysz krótkiej praktyki

✔️ poznasz najczęstsze mity o mindfulness

✔️ dowiesz się jak przebiega kurs uważności i sprawdzisz czy jest dla Ciebie

✔️zadasz nurtujące Cię pytania i dowiesz się o najbliższych kursach i możliwych dofinansowaniach 

Prezenty:

Osoby obecne dostaną prezent bonusowy do pobrania pod koniec webinaru i możliwość zakupu naszych kursów w specjalnej cenie.

Prowadzące

Magdalena Wegner – nauczycielka Mindfulness w podejściu MBLC dla dorosołsych i młodzieży, certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy, praktyczka Analizy Transakcyjnej, socjoterapeutka i konsultantka Założycielka Wyspy Zmian, mama dwójki dorosłych dzieci.

Weronika Chmielewska – certyfikowana nauczycielka Mindfulness w podejściu MBLC, współzałożycielka i Prezeska Fundacji EduMind Uważność w Edukacji, właścicielka My Mindful Way Nika Chmielewska, wspiera rodziców w zakresie Świadomego Rodzicielstwa jako Conscious Parenting Coach w Instytucie dr Shefali Tsabary. Z wykształcenia ekonomistka, na co dzień broker ubezpieczeniowy, mama dwóch nastoletnich synów.