Trudne sytuacje w grupie – co zamiast przymusu lub pobłażania

bezpłatny webinar dla nauczycielek/i wychowania przedszkolnego i opiekunek/ów w żłobku

21.02.2023 godz. 20.30-21.30 – Online Zoom

✔️ Jesteś czasem bezradna/y kiedy w grupie pojawiają się trudne sytuacje?

✔️ Nie wiesz czasem co zrobić, jak wybrać sensowne działanie?

✔️ Spotykasz się czasem z zarzutem, że jesteś zbyt pobłażliwa/y lub wręcz przeciwnie, że za mało uwzględniasz potrzeby dzieci?

✔️ Trudno ci zachować spokój kiedy dzieci przejawiają trudne zachowania?

Jeśli chcesz wiedzieć co robić w takich sytuacjach zapraszamy na bezpłatny webinar. Podczas webinaru pokazywać będziemy jak dzięki podejściu Porozumienie bez Przemocy można zyskać więcej łatwości w reagowaniu na trudne sytuacje w grupie

Webinar będzie nagrany i dostępny dla osób, które się zapiszą przez kilka dni.

Podczas webinaru przewidziałyśmy też czas na pytania i odpowiedzi, więc jeśli chcesz o coś zapytać, to będziesz mieć taką możliwość

Prowadzące

Magdalena Wegner – certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy, nauczycielka Mindfulness w podejściu MBLC dla dorosołsych i młodzieży,  praktyczka Analizy Transakcyjnej, socjoterapeutka i konsultantka Założycielka Wyspy Zmian, mama dwójki dorosłych dzieci.

Ola Gołaszewskaz wykształcenia  psycholog, certyfikowana trenerka NVC. Angażuje się w wdrażanie dialogowego sposobu rozwiązywania konfliktów oraz NVC w organizacjach w szczególności edukacyjnych. Jest w procesie stawania się assessorką, aby wspierać kandydatów w procesie certyfikacji NVC.  W życiu prywatnym mama Kacpra i Marty.