Jak żyć uważniej w 2024 roku

Sprawdzone metody na spokojniejsze życie i redukowanie stresu

11.01.2024 godz. 11.00-12.00

BEZPŁATNY WEBINAR

W rozpędzonym świecie coraz trudniej zatrzymać się na chwilę – jesteśmy kuszeni zaproszeniem do: wyżejwięcejdalej. Odczuwamy skutki długotrwałego stresu, a ciało przypomina, że nie składa się tylko z myślącej głowy. Pojawiają się bóle pleców, problemy ze skupieniem.

Dni pędzą jak szalone, dopiero zaczyna się nowy rok, a już za chwilę kolejne święta. Też tak masz?

Czujesz przytłoczenie związane z intensywnością świata, przeszkadza Ci też natłok myśli, problemy z koncentracją, brakiem cierpliwości, czy irytacją? Jeśli tak, zapraszamy Cię na bezpłatne spotkanie o uważności. 

Opowiemy o sprawdzonych 8 krokach, które według  nas i absolwentek/ów naszych kursów działają i pomagają w regulacji emocji, redukcji stresu. Będziesz mieć też okazję do sprawdzenia, jak praktyka mindfulness jest odbierana przez Ciebie, bo popraktykujemy razem.

Naprawdę chcesz, ale nie możesz być? Rozumiemy to! Zapisz się – dostaniesz nagranie ze spotkania. Jeśli możesz, bądź z nami na żywo – będziesz mieć okazję do zadania pytań!

Prowadzące
Magdalena Wegner Nauczycielka Mindfulness w podejściu MBLC dla dorosłych i młodzieży, certyfikowana trenerka NVC, mediatorka, socjoterapeutka, praktyczka Analizy Transakcyjnej w obszarze edukacji i organizacji.
Od 2011 prowadzę warsztaty i szkolenia związane z komunikacją, uważnością, rozwiązywaniem konfliktów. W swojej pracy staram się wspierać innych w odnajdywaniu swojego sensu życia, lepszym rozumieniu swoich uczuć i potrzeb, a potem też uczuć i potrzeb innych ludzi.
Zaczęłam swoją przygodę od poznania NVC (Porozumienia bez Przemocy) i dzielenia się nim, później poznałam też Analizę Transakcyjną i Mindfullnes, a ostatnio moją pasją stała się ekoterapia. W swojej pracy staram się łączyć te wszystkie podejścia.
Pracuję z dorosłymi i z młodzieżą.
Lubię przebywać w naturze, uprawiać warzywa i owoce w ekologiczny sposób. Czerpiąc z natury i jej nie raniąc.
Weronika Chmielewska
Nauczycielka uważności w podejściu MBLC, Nauczycielka programu Rodzicielstwo z Uważnością i Współczuciem (Mindful Compassionate Parenting)
Od 2015 roku praktykuję uważność, od 2017 r. działam w Fundacji EduMind promującej uważność w polskich szkołach, a codziennie doświadczam jak mindfulness wspiera życie zawodowe (pracuję jako broker ubezpieczeniowy) oraz pomaga w wyzwaniach rodzica w domu pełnym szczególnym potrzeb.
Mindfulness wsparło mnie na mocnym życiowym zakręcie, potem poznałam NVC (Porozumienie bez Przemocy), ścieżki współczucia i samo-współczucia (praca Kristin Neff i Chrisa Germera) oraz ukończyłam instytut dr Shefali w Nowym Jorku (Conscious Parenting Coaching Institute).
Pracuję z dorosłymi ale doświadczam jak ta praca pomaga również dzieciom.
Lubię wspinaczki górskie i przygody żeglarskie.

Miejsce:
Online na Zoom.

Termin:
11.01.2024 godz. 11.00-12.00

ZAPISZ SIĘ!