8 kroków do uważnego życia

Jak pozbyć się kołowrotka myśli, wrócić do równowagi i trenować życzliwość do siebie?

6.09.2023 godz. 10.00-11.00

BEZPŁATNY WEBINAR

W rozpędzonym świecie coraz trudniej zatrzymać się na chwilę – jesteśmy kuszeni zaproszeniem do: wyżej, więcej, dalej. Odczuwamy skutki długotrwałego stresu, a ciało przypomina, że nie składa się tylko z myślącej głowy. Pojawiają się bóle pleców, problemy ze skupieniem.

Dni pędzą jak szalone, planujemy wakacje, a już za chwilę będzie jesień. Też tak masz?

Czujesz przytłoczenie związane z intensywnością świata, przeszkadza Ci też natłok myśli, problemy z koncentracją, brakiem cierpliwości, czy irytacją? Jeśli tak, zapraszamy Cię na bezpłatne spotkanie o uważności. 

Opowiemy o sprawdzonych 8 krokach, które według  nas i absolwentek/ów naszych kursów działają i pomagają w regulacji emocji, redukcji stresu. Będziesz mieć też okazję do sprawdzenia, jak praktyka mindfulness jest odbierana przez Ciebie.

Naprawdę chcesz, ale nie możesz być? Rozumiemy to! Zapisz się – dostaniesz nagranie ze spotkania. Jeśli możesz, bądź z nami na żywo – będziesz mieć okazję do zadania pytań!

Prowadzące webinar

Magdalena Wegner

Magdalena Wegner

Certyfikowana trenerka NVC, nauczycielka uważności w podejściu MBLC

Od 2011 prowadzę warsztaty i szkolenia związane z komunikacją, uważnością, rozwiązywaniem konfliktów. W swojej pracy staram się wspierać innych w odnajdywaniu swojego sensu życia, lepszym rozumieniu swoich uczuć i potrzeb, a potem też uczuć i potrzeb innych ludzi.

Zaczęłam swoją przygodę od poznania NVC (Porozumienia bez Przemocy) i dzielenia się nim, później poznałam też Analizę Transakcyjną i Mindfullnes, a ostatnio moją pasją stała się ekoterapia. W swojej pracy staram się łączyć te wszystkie podejścia.

Pracuję z dorosłymi i z młodzieżą.

Lubię przebywać w naturze, uprawiać warzywa i owoce w ekologiczny sposób. Czerpiąc z natury i jej nie raniąc.

Weronika Chmielewska

Weronika Chmielewska

Nauczycielka uważności w podejściu MBLC, Nauczycielka programu Rodzicielstwo z Uważnością i Współczuciem (Mindful Compassionate Parenting)

Od 2015 roku praktykuję uważność, od 2017 r. działam w Fundacji EduMind promującej uważność w polskich szkołach, a codziennie doświadczam jak mindfulness wspiera życie zawodowe (pracuję jako broker ubezpieczeniowy) oraz pomaga w wyzwaniach  rodzica w domu pełnym szczególnym potrzeb.

 

Mindfulness wsparło mnie na mocnym życiowym zakręcie, potem poznałam NVC (Porozumienie bez Przemocy), ścieżki współczucia i samo-współczucia (praca Kristin Neff i Chrisa Germera) oraz ukończyłam instytut dr Shefali w Nowym Jorku (Conscious Parenting Coaching Institute).

Pracuję z dorosłymi ale doświadczam jak ta praca pomaga również dzieciom.

Lubię wspinaczki górskie i przygody żeglarskie. 

Zapisy