O nas

Empatia to bycie przy kimś i jego uczuciach. To nie znaczy, że odczuwamy to samo, co ona. To znaczy, że obdarzamy ją swoją pełną uwagą i obecnością.”
~ Marshall B. Rosenberg

Trenerki

ZAANGAŻOWANIE, EMPATIA, DOCIEKLIWOŚĆ, ELASTYCZNOŚĆ, RÓŻNORODNOŚĆ.

TO NASZE CECHY.

Aleksandra Gołaszewska

Aleksandra Gołaszewska

Trenerka

Z wykształcenia psycholog. Na co dzień propaguje metodę Porozumienia bez Przemocy. Jest akredytowanym facylitatorem programu Esencje Kobiecości i Męskości. W 2009 roku stworzyła i od tego czasu opiekuje się stroną www.nvc.info.pl . Pracowała jako terapeuta w szkole oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w świetlicy dla dzieci i młodzieży. Jest zaangażowana w praktykę i propagowanie metody Kręgów Naprawczych.

Magdalena Wegner

Magdalena Wegner

Trenerka

Właścicielka Wyspy Zmian, certyfikowana trenerka NVC, mediatorka, socjoterapeutka. Wspiera nauczycieli i rodziców na drodze poznawania języka Porozumienia bez Przemocy. Fanka edukacji wolnościowej i wprowadzania podejścia partnerskiego do szkół i przedszkoli systemowych. Pracuje jako mentorka w Wolnej Szkole Harmonia.  Prowadzi zajęcia dla dzieci, pomagające w radzeniu sobie z konfliktami, uczące komunikacji poprzez zabawę, gry i ćwiczenia. Kształci się w nurcie Analizy Transakcyjnej – jest w trakcie 4 letnich szkoleń certyfikacyjnych w dwóch obszarach: edukacji i organizacji
Mama dwójki dorosłych już dzieci. Miłośniczka podróży oraz uprawiania warzyw i owoców w ekologiczny, zgodny z naturą sposób.

Katarzyna Barańska

Katarzyna Barańska

Trenerka

Psychoterapeutka Gestat w trakcie certyfikacji. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, roczne szkolenie z Pomocy Psychologicznej oraz nauki społeczne na ISNS UW. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą oraz parami. Prowadziła warsztaty w placówkach edukacyjnych, zarówno dla kadry pedagogicznej jak i dla dzieci. Ma doświadczenie także w szkoleniach psychologicznych dla dużych firm ( radzenie sobie ze stresem, emocje w pracy etc.). Na co dzień pracuje w przedszkolu jak psychoterapeuta, wspierając kadrę i dzieci w codziennych wyzwaniach oraz w szkole alternatywnej, prowadzi także gabinet prywatny. 

O nas

Szukamy dla naszych klientów najlepszych, najbardziej dopasowanych rozwiązań, uwzględniając zarówno ich potrzeby jak i możliwości.

Jesteśmy elastyczni, choć tą elastyczność precyzyjnie staramy się zakontraktować, aby uniknąć chaosu i nieporozumień.

Pracujemy z wieloma branżami, bo uwielbiamy różnorodność i ciekawe wyzwania.

„Kiedy ludzie zaczynają mówić o tym, czego potrzebują, zamiast nawzajem wytykać sobie błędy, wtedy dużo łatwiej jest zaspokajać potrzeby wszystkich zainteresowanych.”

Napisz do nas

magda@wyspa-zmian.pl

Zadzwoń do nas

+48 501 069 114