Weź oddech

Dzień z praktyką uważności

03.12.2023

Niedziela 10.00-16.30

  Zapraszamy na regeneracyjny dzień z uważnością. 

  Jeśli masz wrażenie, że Twoje dni pędzą jak szalone, a lista spraw “do-zrobienia” nie ma końca, to ta propozycja może być dla Ciebie interesująca. 

  Zapraszamy do zatrzymania się, pobycia ze sobą oraz z innymi, w bezpiecznej i życzliwej atmosferze. 

  Będziemy praktykować uważność i współczucie, uważny ruch i uważne czynności. Zaprosimy Cię też do dłuższych chwil w ciszy i może zachęcimy do wyłączenia telefonu na cały dzień 🙂

  Spędzimy ten czas razem, w godzinach 10.00 – 16.30 na warszawskim Ursynowie.

  Zapraszamy osoby po kursach mindfulness, z praktyką własną oraz takie, które po raz pierwszy chcą spróbować praktyk uważności i współczucia.

  Zapewniamy poduszki i maty ale jeśli masz swój ulubiony zestaw to oczywiście go zabierz ze sobą.

  Prowadzące
  Magdalena Wegner Nauczycielka Mindfulness, certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy, praktyczka Analizy Transakcyjnej, socjoterapeutka i konsultantka. Założycielka Wyspy Zmian..
  Weronika Chmielewska nauczycielka Mindfulness, współzałożycielka i Prezeska Fundacji EduMind Uważność w Edukacji, właścicielka My Mindful Way Nika Chmielewska. Z wykształcenia ekonomistka, na co dzień broker ubezpieczeniowy.

  Miejsce:
  Warszawa, Kabaty

  Inne ważne informacje
  Z uwagi na limit miejsc w sali decyduje kolejność zgłoszeń i wniesienie opłaty. Wydarzenie odbędzie się, gdy zgłosi się minimum 10 osób

  Cena:
  Standardowa - 250 zł
  Dla zapisujących się wcześniej 20.10.2023 - 200 zł
  Dla absolwentów naszych kursów uważności  150 zł

  ZAPISZ SIĘ!